|
|
|
|
|
|
|
|
TERMÍNOVÁ LISTINA 2015 |
|
|
|
|
|
|
|
|
SPARTAK HOŘOVICE |
plavání + moderní
pětiboj |
|
|
|
|
|
|
|
|
ZÁŘÍ |
|
Datum |
|
Soutěž |
Místo konání |
Přihlášky |
Kategorie |
|
13, |
5. kolo ČPM: Cena města
Příbrami |
Příbram |
|
U11
- U19 |
|
19, |
Velká cena Chodska |
|
Domažlice |
10.9. |
2005
a st. |
|
19, |
6. kolo ČPM: Kladenská
cena |
Kladno Sletiště |
|
U11
- U19 |
|
26, |
Memoriál Ing. Slavoše Sobotky |
Beroun |
21.9. |
vše |
|
26, |
Cena města Mladé Boleslavi |
Mladá Boleslav |
17.9. |
2003 a ml. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ŘÍJEN |
|
Datum |
|
Soutěž |
Místo konání |
Přihlášky |
Kategorie |
|
3, |
Středočeský pohár nejmladšího žactva - 4. kolo |
Kolín |
24.9. |
2006 a ml. |
|
3, |
Velká cena Plzně (hl.závod na 1500VZ a 400PZ) |
Plzeň Radbuza |
27.9. |
2005
a ml. |
|
3, |
7. kolo ČPM: Cena
Bystřice-MČR U11 |
Bystřice p.H. |
|
U11
- U19 |
|
10, |
Krajská základní soutěž žactva 3. kolo - západ |
Kralupy |
2.10. |
2001 - 2005 |
|
10. - 11. |
Velká cena Trutnova |
|
Trutnov |
20.9. |
2004
a st. |
|
11, |
Velká cena Prahy-Podzimní
cena Motorletu |
Praha Radlice |
2.10. |
2001
- 2005 |
|
11, |
8. kolo ČPM: Malá cena
Plzně-MČR U13 |
Plzeň |
|
U11
- U15 |
|
16. - 18. |
Plzeňské sprinty - 7.
kolo ČP |
Plzeň Slovany |
7.10. |
2002
a st. |
|
17. - 18. |
Závod olympijských nadějí |
|
Praha Dukla |
|
U17
- U19 |
|
18, |
9. kolo ČPM: Cena
ČSMP-MČR U15 |
Praha Dukla |
|
U11
- U15 |
|
24, |
Krajská základní soutěž žactva 4. kolo - západ |
Příbram |
16.10. |
2001 - 2005 |
|
30. - 31. |
Zimní přebor Prahy a Středočeského kraje |
Kladno |
22.10. |
2002 a st. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
LISTOPAD |
|
Datum |
|
Soutěž |
Místo konání |
Přihlášky |
Kategorie |
|
7, |
Středočeský pohár nejmladšího žactva - 5. kolo |
Kralupy |
|
2006 a ml. |
|
7, |
Závody zpívající fontány |
|
Mar. Lázně |
30.10. |
2005
a st. |
|
7. - 8. |
AXIS Cup - 8. kolo ČP |
|
Jihlava |
|
2002
a st. |
|
14, |
Vánoční plavecké závody
Most |
Most |
10.11. |
vše |
|
|
21. - 22. |
Zimní přebor Středočeského kraje žactva |
Kladno |
12.11. |
2001 - 2003 |
|
21. - 22. |
VC Brna - 9. kolo ČP |
|
Brno Lesná |
|
2002
a st. |
|
29. - 30. |
Vánoční cena Zlína - 10.
kolo ČP |
Zlín |
|
2002
a st. |
|
28, |
Zimní pohár Středočeského kraje žactva |
Neratovice |
19.11. |
2004 - 2005 |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
PROSINEC |
|
Datum |
|
Soutěž |
Místo konání |
Přihlášky |
Kategorie |
|
5. - 6. |
Zimní mistrovství ČR 12.letého žactva |
Trutnov |
25.11. |
2003 |
|
5. - 6. |
Zimní mistrovství ČR 13.letého žactva |
Jihlava |
25.11. |
2002 |
|
5. - 6. |
Zimní mistrovství ČR 14.letého žactva |
Prostějov |
25.11. |
2001 |
|
10. - 13. |
Zimní MČR dorostu a
dospělých - 11. kolo ČP |
Plzeň Slovany |
1.12. |
1998
a st. |
|
12. - 13. |
Zimní pohár ČR
desetiletých Čechy |
Chomutov |
|
2005 |
|
|
12. - 13. |
Zimní pohár ČR
jedenáctiletých Čechy |
Tábor |
|
2004 |
|
|
16, |
Plzeňský vodník |
|
Plzeň Slovany |
16.12. |
2005
a ml. |
|
19, |
Středočeský pohár nejmladšího žactva - 6. kolo |
Kladno |
|
2006 a ml. |
|
|
|
|
|
|
|
|